.......::Menu::....... 
  Strona główna
  O programie
  Download
  Podpowiedzi
  Forum
  Faq
  Wersja power
  Wersja standard
  Wersja mini
  Server Apache
  Parser PHP
  Poprawki
  Szukaj


O programie


     E-Net v1.03 - program został napisany w programie BORLAND DELPHI 7.0 personal edition.

      Dynamiczne podpowiedzi (w pdowolnej wersji):

Wielkim atutem programu jest przede wszystkim system podpowiedzi, polegający na wyświetlaniu się dynamicznego okienka w miejscu w którym zostanie naćiśniety klawisz kluczowy mianowiecie:
spacja  :  <  "  enter  $  .  _  / , dzięki któremu pisanie tagów i ich uzupełniania jest o wiele, wiele szybsze niż pisanie ręcznie każdego parametru.


      Serwer Apache (w wersji power):

Aby można było podglądać dokumenty w PHP, MySQL dołączyłem program Apache HTTP server w wersji 1.3.31, który jest automatycznie konfigurowany dla każdej edytowanej aktualnie strony osobno. , dzięki czemu niepotrzebne jest kopiowanie strony do katalogu usr.. Oczywiście także dzięki serwerowi można udostępniać stronę (aby inni mogli sobie podglądnąć, nasze dzieło), ale również można udostępnić cały dysk twardy z którego otwarta jest aktualnie strona....

      Parser PHP (w wersji power):

Oczywiśćie niemożna było zapomnieć o PHP, dołączony parser PHP jest w wersji 3.0, dzieki któremu mamy możliwość podglądania każdej strony zapisanej w PHP oraz współpracę z bazami danych np. MySQL.
Ważna uwaga w przypadku gdy nasz system operacyjny Windows XP z service pack 2 to w przypadku używania Apache pojawi się problem wynikający z działania mechanizmu bezpieczeństwa. Należy wyrazić zgodę na udostępnienie danych w przeciwnym razie serwer nie bedzie działał poprawnie, podobne komunikaty mogą się pojawiać w przypadku używania innych programów typu firewall."na(this)" onmouseout="z(this)" align="center"> zozefina.wri.pl
...::Partnerzy::...
WORTAL ROZRYWKI, INFORMACJI..
www.wri.pl
RADAR - SZKOŁA JAZDY SAMOCHODEM
www.radar.wri.pl
Dariusz Grzyb
www.dariuszgrzyb.pl
Dariusz Grzyb
www.edap.pl
zozefina.wri.pl

...::Powered by::...
Oficjalna strtona projektu APACHE..
www.apache.org
Oficjalna strona projektu PHP..
www.php.net

Copyright by © PAULUS 2002-2006