.......::Menu::....... 
  Strona główna
  O programie
  Download
  Podpowiedzi
  Forum
  Faq
  Wersja power
  Wersja standard
  Wersja mini
  Server Apache
  Parser PHP
  Poprawki
  Szukaj


The PHP  PHP, skrót od "PHP: Hypertext Preprocessor", jest szeroko używanym językiem skryptowym ogólnego zastosowania, tworzonym na zasadach Open Source, dopasowanym do potrzeb aplikacji WWW, z możliwością zagnieżdżania w HTML.

     Jego składnia bazuje na językach C, Java i Perl, i jest łatwa do nauczenia. Celem tego języka, jest umożliwienie twórcom serwisów WWW szybkiego pisania dynamicznych stron, jednak PHP potrafi znacznie więcej.

     Każdy plik o rozszerzeniu .php .php3 .phtml .htm jest interpretowany przez parser PHP. Do parsera są dołączone wszystkie podstawowe biblioteki więc jeżeli mamy zainstalowaną bazę danych php może ją obsługiwać.

     E-Net jest edytorem który został wyposarzony w zestaw podpowiedzi do języka php, oraz kilka kreatorów. Więcej informacji o języku php można znaleźć na stronach projektu www.php.net


Ważna uwaga w przypadku gdy nasz system operacyjny Windows XP z service pack 2 to w przypadku używania Apache pojawi się problem wynikający z działania mechanizmu bezpieczeństwa. Należy wyrazić zgodę na udostępnienie danych w przeciwnym razie serwer nie bedzie działał poprawnie, podobne komunikaty mogą się pojawiać w przypadku używania innych programów typu firewall.


"na(this)" onmouseout="z(this)" align="center"> zozefina.wri.pl
...::Partnerzy::...
WORTAL ROZRYWKI, INFORMACJI..
www.wri.pl
RADAR - SZKOŁA JAZDY SAMOCHODEM
www.radar.wri.pl
Dariusz Grzyb
www.dariuszgrzyb.pl
Dariusz Grzyb
www.edap.pl
zozefina.wri.pl

...::Powered by::...
Oficjalna strtona projektu APACHE..
www.apache.org
Oficjalna strona projektu PHP..
www.php.net

Copyright by © PAULUS 2002-2006