.......::Menu::....... 
  Strona główna
  O programie
  Download
  Podpowiedzi
  Forum
  Faq
  Wersja power
  Wersja standard
  Wersja mini
  Server Apache
  Parser PHP
  Poprawki
  Szukaj


Wersja POWER  Apache jest serwerem WWW, jest on solidnym, pewnym i niezawodnym serwerm WWW opracowanym przez utalentowanych i pełnych pasji projektantów, do głębi przejętych jakością produktu oraz tworzącego go kodu. Według danych firmy Netcraft, ponad 60% witryn WWW w sieci działa na serwerze Apache.

     Do programu E-Net serwer Apache został dołączony w celu udostępnienia prostego podgladu dokumentów z skryptami PHP.

     Serwer Apache jest uruchomiony domyślie przez program E-Net udostępniając dane z dysku na porcie 45. Możliwa jest zmiana tych ustawienń w menu Opcje|Programu w zakładce opcje Apache, patrz rysunek.     Jak już pisałem serwer Apache udostępnia dane na porcie wskazanym w oknie konfiguracji, odznaczenie Czy używać Apache do podglądu spowoduje stałe wyłączenie serwera.

     Jeszcze jedna istotna rzecz, mianowicie w przypadku zmiany akynego dokumentu w edytorze serwer Apache jest restartowny z nowymi opcjami(innym katalogiem domyslnym).


Ważna uwaga w przypadku gdy nasz system operacyjny Windows XP z service pack 2 to w przypadku używania Apache pojawi się problem wynikający z działania mechanizmu bezpieczeństwa. Należy wyrazić zgodę na udostępnienie danych w przeciwnym razie serwer nie bedzie działał poprawnie, podobne komunikaty mogą się pojawiać w przypadku używania innych programów typu firewall.


"na(this)" onmouseout="z(this)" align="center"> zozefina.wri.pl
...::Partnerzy::...
WORTAL ROZRYWKI, INFORMACJI..
www.wri.pl
RADAR - SZKOŁA JAZDY SAMOCHODEM
www.radar.wri.pl
Dariusz Grzyb
www.dariuszgrzyb.pl
Dariusz Grzyb
www.edap.pl
zozefina.wri.pl

...::Powered by::...
Oficjalna strtona projektu APACHE..
www.apache.org
Oficjalna strona projektu PHP..
www.php.net

Copyright by © PAULUS 2002-2006